.

.

New
Дизајн на памучни приказни за попречување, чајна забава

Дизајн на памучни приказни за попречување, чајна забава

DEN 885.44

Стока
Во продавницата

Хампер торбата доаѓа на цврста дрвена рамка. Гроздобер цветна шема, меки пастели. Машинска миење, ладна вода, нежен циклус, суво суво. Број на модел : TPHP. Хампер торбата доаѓа на цврста дрвена рамка. Гроздобер цветна шема, меки пастели. Машинска миење, ладна вода, нежен циклус, суво суво. Број на модел : TPHP. Квалитетен сет за постелнина за бебиња е од суштинско значење за да ја направите вашата расадник топла и привлечна. Сите модели на памучни приказни се направени со употреба на најквалитетни материјали и се уникатно дизајнирани да создадат елегантна и софистицирана расадник. Чајната забава е убава комбинација на меки гроздобер флорали. Партијата за чај, прикажана на рамка за спречување на бело дрво. Хампер торбата во гроздобер цветно со 5 инчи руфла и наредени врски со цветни врски. Совршен за расадник и пошироко. Машина за миење торба, ладна вода, нежен циклус, одделно. Tumble Dry Ship.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи