.

.

New
Контејнер за украси од хемотон 2 парчиња сапун сапун сапун фиоки силиконски сапун сапун сапун за складирање на сунѓер со вшмукување чаша ротирачки сапун сапун за д?

Контејнер за украси од хемотон 2 парчиња сапун сапун сапун фиоки силиконски сапун сапун сапун за складирање на сунѓер со вшмукување

DEN 159.68

Стока
Во продавницата

Едноставен, но украсен, погоден за секој стил на украси за дома. Вшмукувањето е лесно да се инсталира и не е лесно да се падне, одржувајќи го цврсто. Вишокот на вода ќе тече во мијалникот, одржувајќи го сапунот чист и сув. Обликот е уникатен и убав, што не е само практична лента за складирање, туку и домашна декорација. Погодно е за сунѓер, четка, сапун, челична жица топка и други предмети. Едноставен, но украсен, погоден за секој стил на украси за дома. Вшмукувањето е лесно да се инсталира и не е лесно да се падне, одржувајќи го цврсто. Вишокот на вода ќе тече во мијалникот, одржувајќи го сапунот чист и сув. Обликот е уникатен и убав, што не е само практична лента за складирање, туку и домашна декорација. Погодно е за сунѓер, четка, сапун, челична жица топка и други предмети. Опис 2 парчиња сапун за водопади сапун силиконски сапун сапун сапун за складирање на сунѓер за складирање со вшмукување чаша ротирачки сапун сапун за домашна кујна бања бар сина и розова карактеристики- материјал : стр.- боја : сина и розова.- Големина : околу. 13. 00x10. 00x9. 00cm; 5. 11x3. 93x3. 54in. Пакет, вклучувајќи садови со сапун од 2 парчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи