.

.

New
6pcs Број на забавни години очила за очила за сонце, фаворизираат смешни за очила за хартија за хартија за резерви на фото -прослава за очи за очила за очила: фестивалс

6pcs Број на забавни години очила за очила за сонце, фаворизираат смешни за очила за хартија за хартија за резерви на фото -прослава

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

хартија. Смешна очила за 2023 година : 2023 година Нова Година на очила за симпатична и забавна, специјално дизајнирана за забавата за нови години од 2023 година до празнична атмосфера. 2023 Рамки за очила : Наменети да го прослават доаѓањето на новата година, повеќе среќна и смешна атмосфера. 2022 очила : Оваа нова година очила може да го направи вашиот празничен фустан да изгледа поубаво. Очила за фотографии од забава : Очилата за хартиена забава што ги носи овие очила може да ве натера да изгледате посветло, поладно и попривлечно. Смешни очила : Очилата за очила ќе бидат незаборавна среќна меморија во умот на луѓето. хартија. Смешна очила за 2023 година : 2023 година Нова Година на очила за симпатична и забавна, специјално дизајнирана за забавата за нови години од 2023 година до празнична атмосфера. 2023 Рамки за очила : Наменети да го прослават доаѓањето на новата година, повеќе среќна и смешна атмосфера. 2022 очила : Оваа нова година очила може да го направи вашиот празничен фустан да изгледа поубаво. Очила за фотографии од забава : Очилата за хартиена забава што ги носи овие очила може да ве натера да изгледате посветло, поладно и попривлечно. Смешни очила : Очилата за очила ќе бидат незаборавна среќна меморија во умот на луѓето. Пакетот вклучува 6 x стакло Карактеристики - Боја : Разновидна боја - Поседувајте лак дизајн на нозете на очилата до паѓање во движење, вклопувајќи ги повеќето луѓе. - Овие очила се дизајнирани за партиски костум за да создадат пријатна и интересна атмосфера. - Материјал : хартија - очилата за очила ќе бидат незаборавна среќна меморија во умот на луѓето. - Големина : 15.00x13.00x8.00cm/ 5.89x5.11x3.14in - Изглед на новогодишни елементи, овие очила можат совршено да бидат соодветни на Нова Година. - Веднаш ќе ја одвои вашата забава од другите, сите ќе ги сакаат и ќе ги носат долго. Информации за стоки Обликот е роман и прекрасна, која празнична атмосфера на забавата. Смета и исклучителна, лесна за носење и носење, нема да ви донесе никаков товар. Декоративните очила се изработени од материјали за хартија, и трајни и можат да се користат со доверба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи