.

.

New
Емонита магнетно полнење кутија за iPad Air 4 /5 -ти генерал 10,9 инчи, iPad Pro 11 инч 1 /2 -ри / 3 -ри генерал - црна

Емонита магнетно полнење кутија за iPad Air 4 /5 -ти генерал 10,9 инчи, iPad Pro 11 инч 1 /2 -ри / 3 -ри генерал - црна

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Дизајнирано специјално за да го заштити и совршено да одговара на вашиот i Pad Air 4 -ти / 5 -ти генерал 10,9 инчи (2022/2020), i Pad Pro 11 Inch 1 -ви / 2 -ри / 3 -ри генерал (2021/2020/2018). Елегантен дизајн со вградена порта за магнетно полнење за да работи со штанд со Емонита или монтирање на wallидот (и двете продадени одделно), направете го вашиот i Pad совршена работна површина и отстранлива дигитална сигнализација. Случајот се состои од два дела. Предниот дел е изработен од метална легура дава елегантно чувство, а грбот е ABS материјал со внимателен дизајн за да го задржи вашиот i Pad безбедно затворен. Многу лесно се собере со целосен пристап до копчињата, карактеристиките и фотоапаратите. Пакувано убаво со i Pad кутија, упатства и алатки за инсталација. Дизајнирано специјално за да го заштити и совршено да одговара на вашиот i Pad Air 4 -ти / 5 -ти генерал 10,9 инчи (2022/2020), i Pad Pro 11 Inch 1 -ви / 2 -ри / 3 -ри генерал (2021/2020/2018). Елегантен дизајн со вградена порта за магнетно полнење за да работи со штанд со Емонита или монтирање на wallидот (и двете продадени одделно), направете го вашиот i Pad совршена работна површина и отстранлива дигитална сигнализација. Случајот се состои од два дела. Предниот дел е изработен од метална легура дава елегантно чувство, а грбот е ABS материјал со внимателен дизајн за да го задржи вашиот i Pad безбедно затворен. Многу лесно се собере со целосен пристап до копчињата, карактеристиките и фотоапаратите. Пакувано убаво со i Pad кутија, упатства и алатки за инсталација.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи