.

.

New
Калифорниски егзотика накит за брадавица

Калифорниски егзотика накит за брадавица

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Цврст висококвалитетен ланец за дополнителна сензуалност. Не-затегнување, без никел. Ironелезо без никел (ланец, стеги) ПВЦ без фталат (влошки) бакар (завртки). 2 ”/5cm (стегач). 10.5 ”/26,75 см (ланец). Цврст висококвалитетен ланец за дополнителна сензуалност. Не-затегнување, без никел. Ironелезо без никел (ланец, стеги) ПВЦ без фталат (влошки) бакар (завртки). 2 ”/5cm (стегач). 10.5 ”/26,75 см (ланец). Вклучува 2 целосно прилагодливи мулти-употреба. Меки, удобни влошки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи