.

.

New
Самрад 16bit игри Earthbound USA верзија

Самрад 16bit игри Earthbound USA верзија

DEN 400.00

Стока
Во продавницата

Земјиште. 16bit, верзија на САД. Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна батерија со енергија за одржување на рекордот на вашата игра. Тоа значи дека немате потреба да се грижите за губење на рекордот на вашата игра повеќе кога батеријата нема електрична енергија, затоа што ние го правиме кертриџот и заштедуваме рекорд без батерија, така што може да го задржи вашиот зачуван рекорд засекогаш. Сива кертриџ. Earthbound 16bit, USA верзија Оваа кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна батерија со енергија за да го зачувате рекордот на вашата игра, тоа значи дека нема потреба да се грижите за губење на вашата игра запис повеќе кога батеријата нема електрична енергија, затоа што ние ние Направете кертриџ и зачувајте рекорд без батерија, за да може да го задржи вашиот зачуван рекорд засекогаш сив кертриџ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи