.

.

New
Знаме на аз знаме Романија со знаме на автомобили 18 '' x 12 '' - романски знамиња на автомобили 30 x 45cm - банер 18x12 инчи пластичен стап

Знаме на аз знаме Романија со знаме на автомобили 18 '' x 12 '' - романски знамиња на автомобили 30 x 45cm - банер 18x12 инчи

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Завршување : Зашиени и пренасочени рабови. Виси : Пластичен стап. Материјал : Лесен полиестер. Користете : за автомобил со намалена брзина. Пакување : Полибаг. 18 '' x 12 '' Романски знамиња на автомобили - Ова знаме на автомобилот на Романија е изработено од висококвалитетен полиестер, прикачено на пластичен стап со клип за виси од прозорецот на автомобилот. Овој производ е оригинален производ на знамето на брендот АЗ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи