.

.

New
Othmro 1pcs 85mm DIA LED чип-сијалица Супер светла висока моќност, 54-60V 6500K 5730 алуминиумски предводени сијалички поставени уреди лесни мониста, светлосни светло за кампер-сија

Othmro 1pcs 85mm DIA LED чип-сијалица Супер светла висока моќност, 54-60V 6500K 5730 алуминиумски предводени сијалички поставени

DEN 151.84

Стока
Во продавницата

【Големина】 -Тип : 5730; струја : 300m A; напон : 54-60 V; моќност : 18 W; светлечки флукс : 120lmluminous агол : 120; Температура на бојата : 6500 K 90mmdia. 【Материјал】 -Овој LED сијалица за чипови е изработена од висококвалитетна табла Auminum, издржлива за дневна употреба, ниско производство на топлина. 【Предност】-LED-светлосната панел има мала потрошувачка, голема осветленост, LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско создавање на топлина. 【Широка апликација】 -Овој панел за алуминиумска основна плоча е широко користена во замена на LED светла, светла за песни, светла, светла, светла, фази светла. 【Белешка】-ЛЕР-таблата за ламби мора да се напојува со постојана струја LED возачко напојување, а излезните параметри на напојувањето се во согласност со оние на таблата за ламби; плочата LED LAMP мора да биде инсталирана на алуминиумскиот радијатор, инаку, во спротивно на Плочата за ламби е лесно да се изгори на висока температура. Опис на чипови Othmro LED Овој панел за основни плочи има LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско производство на топлина; мала потрошувачка, голема осветленост; долг животен век, мала потрошувачка, голема осветленост. и е широко користено во замена на таванот светло, светло, светло, светла, светла, итн. Тековна : 300m A Напон : 9-11 V сјајно агол : 120 Температура на бојата : 4000к Големина : 32mmdia. Материјал : Алуминиум. Оваа LED -сијалица за чипови е изработена од висококвалитетна табла Auminum, издржлива за дневна употреба, ниско производство на топлина. LED -светлината панел има мала потрошувачка, голема осветленост, LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско производство на топлина. 1. Дали не го осветлиме без алуминиум за загревање инаку ќе се оштети 2. Ледената табла за ламби мора да се напојува со постојана струја LED возачко напојување, а излезните параметри на напојувањето се во согласност со оние на таблата за ламби 3. Потврдете ја потребната големина и материјал пред купувањето и ставете го на вистинското место.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи