.

.

New
Розова лента за исечоци - свесност за рак на дојка Кристама чорапи Божиќни украси на дрво Божиќни чорапи за Божиќни празнични забави подароци 18 -инчи

Розова лента за исечоци - свесност за рак на дојка Кристама чорапи Божиќни украси на дрво Божиќни чорапи за Божиќни празнични

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Полиестер. Мекиот и меки кадифен материјал има добар изглед, е мек, лесен, се чувствува добро, не е алергичен и не пролева коса, додавајќи празнична и пријатна атмосфера и украсен живот. Врвниот отвор и простран ентериер се совршени за складирање на Божиќни подароци, бонбони, мали подароци, картички за подароци, бонбони и многу повеќе. Донесете малку празнично расположение за Ноќта на вештерките, Божиќ и Нова Година со овој забавен додаток што може да се наполни со мали подароци и подароци како картички за подароци, барови со бонбони, чоколади и мали играчки. Можете да го обесувате Божиќното порибување поставено на огништето, мантелот, кабинетот за скалила или кое било друго место за чување подароци, слатки и други работи за да направите вкусни мали подароци за пријатели, наставници, студенти, соседи и многу повеќе. Материјалот е полиестер. Материјал : полиестер. Тоа е висок квалитет! Мека до допир и добро направено, совршено за пополнување на сите видови на подароци. Должина : 18 инчи. Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, одржувајте ја бојата светла и долготрајна.Полиестер. Врвниот отвор и простран ентериер се совршени за складирање на Божиќни подароци, бонбони, мали подароци, картички за подароци, бонбони и многу повеќе. Можете да го обесувате Божиќното порибување поставено на огништето, мантелот, кабинетот за скалила или кое било друго место за чување подароци, слатки и други работи за да направите вкусни мали подароци за пријатели, наставници, студенти, соседи и многу повеќе. (Обично пристигнува 7-15 дена по пратката) Упатства за перење : Машината за миење раце, што се мие, не бели. Манжетната е зашиена со мек и меки фланелен материјал, мек, лесен и добар на допир, врвен занаетчиство и висококвалитетен материјал што може да се користи со години! Додава радосно празнично расположение и го украсува животот. Многу Божиќни подароци да се срушат. (Обично пристигнува 7-15 дена по пратката) Упатства за перење : Машината за миење раце, што се мие, не бели. Многу Божиќни подароци да се срушат., Декорирајте ја вашата канцеларија, новогодишна елка, камин, па дури и маса, итн. Манжетната е зашиена со мек и меки фланелен материјал, мек, лесен и добар на допир, врвен занаетчиство и висококвалитетен материјал што може да се користи со години! Додава радосно празнично расположение и го украсува животот. Погодно е за Божиќ, Ноќта на вештерките, Божиќната игра, продажбата, промоциите, годишните прослави, настаните во заедницата, сценските настапи, забавите за одмор, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи