.

.

New
Градинарско знаме од 3дори, бело

Градинарско знаме од 3дори, бело

DEN 545.92

Стока
Во продавницата

Димензии (во инчи) : 8 h x 8 w x 0,5 D. inset hige сјај 6 "x 6" керамичка плочка. Копче за клучеви во задниот дел на рамката овозможува лесно виси. Заврши од цреша. Цврста рамка од дрво. Црвениот автобус во Лондон со црно-бела подложна плочка е 8 "x 8" со керамичка плочка со висок сјај со висок сјај, опкружена со цврста рамка од дрво со претходно дупчење клуч за лесно монтирање на wallидот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи