.

.

New
32 степени топлински масти перформанси Термички лесен базаер vneck врвот на долг ракав

32 степени топлински масти перформанси Термички лесен базаер vneck врвот на долг ракав

DEN 278.56

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Акрилик, полиестер, рајон. Повлечете го затворањето. Карактеристики на машината. Карактеристики : лесен, влага за влага, анти-статички, анти-мирис, 4 пат, етикета без ознаки. Ткаенина : 40% полиестер, 34% акрилик, 22% рајон, 4% спандекс. Лесен плетен со многу истегнување. Акрилната мешавина додава дополнителна лесна топлина што е удобна против телото. Опремено : Ве молиме, погледнете во табелата со големина на фотографија за мерења на градите, половината, колковите и должината. Требаше да биде опремено да се смести носење под облека. Нега на миење : Измијте го ладниот нежен циклус со слични бои, суво суво ниско, не-хлорно белило само, не исушете чисто, ладно железо (доколку е потребно). Акрилик, полиестер, рајон. Повлечете го затворањето. Карактеристики на машината. Карактеристики : лесен, влага за влага, анти-статички, анти-мирис, 4 пат, етикета без ознаки. Ткаенина : 40% полиестер, 34% акрилик, 22% рајон, 4% спандекс. Лесен плетен со многу истегнување. Акрилната мешавина додава дополнителна лесна топлина што е удобна против телото. Опремено : Ве молиме, погледнете во табелата со големина на фотографија за мерења на градите, половината, колковите и должината. Требаше да биде опремено да се смести носење под облека. Нега на миење : Измијте го ладниот нежен циклус со слични бои, суво суво ниско, не-хлорно белило само, не исушете чисто, ладно железо (доколку е потребно). 40% полиестер - 34% акрилик - 22% рајон - 4% спандекс. Лесен плетен со многу истегнување. Акрилната мешавина додава дополнителна лесна топлина што е удобна против телото. Измијте го ладниот нежен циклус со слични бои, суво суво ниско, не-хлорно белило само, не суво чисто, ладно железо (потребно е). Увезени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи