.

.

New
Mmnote V-вратот ракав, памук, прелистување/сè блуза модна шифон летна јака јакна мажи печати влезови т т

Mmnote V-вратот ракав, памук, прелистување/сè блуза модна шифон летна јака јакна мажи печати влезови т т

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Машинско миење. 【Поводот】 Маж со цврста кошула на машка деловна активност погодна за сите прилики и сезони како Холидеј, Бритдеј, плажа, обичен, неформален бизнис, работа, одмор, датум, свадба и патување, класични кошули за мажи ќе ве натера да се чувствувате убаво и Елегантно кога го носите. 【Повод】 Маж со цврста кошула за монс -случајни деловни активности погоден за сите прилики и сезони како одмор, Бритдеј, плажа, обичен, неформален бизнис, работа, одмор, датум, свадба и патување, класични кошули за мажи ќе ве натераат да се чувствувате убаво и елегантно кога ќе носи го. 【Совпаѓање】 Совршено да се носи со слаби фармерки, хеланки, шорцеви, фармерки, панталони или здолниште за концизен изглед. Изгледа мода кога предниот дел, извртувајте јазол или натпревар со ѓердан. 【Совпаѓање】 Совршено да се носи со слаби фармерки, хеланки, шорцеви, фармерки, панталони или здолниште за концизен изглед. Изгледа мода кога предниот дел, извртувајте јазол или натпревар со ѓердан. 【Работата е подобра】 Ние ги слушаме клиентите и ги прилагодуваме сите за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. 【Белешка】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина пред да нарачате (не табела со големина). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно! Табела со големина : Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Биста : 108cm/42.52 '' Рамо : 45см/17,72 '' ракав : 18см/7.09 '' Должина : 67см/26.38''size : l САД : 8 Велика Британија : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 112см/44.09 '' Рамената : 46cm/18.11 '' ракав : 18.5cm/7.28 '' Должина : 69cm/27.17''size : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 116cm/ 45.67 '' Рамо : 47cm/18.50 '' ракав : 19cm/7.48 '' Должина : 71cm/27.95''size : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 120см/47.24 '' 'РОА : 49см/19.29' ' Sleeve : 19.5cm/7.68'' Length : 73cm/28.74''Size : XXXL US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 124cm/48.82'' Shoulder : 51cm/20.08'' Sleeve : 20cm/7.87'' Length : 75см/29,53 ''.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи