.

.

New
Занаетчиска алатка за резба за резбирање на кожни производи 5mmx6mm f898 Мал позадина шема на сопствена кожна печат за печатење, за кожа работа

Занаетчиска алатка за резба за резбирање на кожни производи 5mmx6mm f898 Мал позадина шема на сопствена кожна печат за печатење,

DEN 143.84

Стока
Во продавницата

Овој квалитет, позлатен печат е комплетно дизајниран и квалитетен направен во Јапонија. Секој печат е комплетен со интегрална, рачка со целосна должина и е совршена за кожење со алатки за печат. Овој квалитет, позлатен печат е комплетно дизајниран и квалитетен направен во Јапонија. Секој печат е комплетен со интегрална, рачка со целосна должина и е совршена за кожење со алатки за печат. Мудар занаетчија што сака да постигне професионални дизајни за печат на кожа секогаш ќе се смири за оваа алатка за печат на кожа Sha. Овој одличен додаток на вашата кожа работилница е направен со конвенционален дизајн и има интегрална рачка за да се направи ракување со удобно додека работите со неа. Кога работите со оваа алатка на кожа, започнете со обвивка на зеленчук облечена со вода и оставајќи го да се апсорбира неколку секунди пред да ја запечатите со употреба на мек-глава чекан за да го удри печатот на кожа. Насловите и димензиите на алатките за печат може да се појават слични, но имаат суптилни разлики во аспектите како што е формата. Користете ги обезбедените слики за да ги разликувате марките; Печатот (а) на Chrome служи само илустративна цел. Големините вклучени во титулите се заокружени до најблискиот милиметар.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи