.

.

New
висесани Бербер Кејп Смешна Мечка И Глуварче Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење Брада Бричење Лигавче

висесани Бербер Кејп Смешна Мечка И Глуварче Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал. висесани големи берберски кејп е добра изработка на нега на коса или брада. Квалитетните берберски наметки во салонот се мултифункционални, совршени за сечење, стилизирање и боење во салонот, нудејќи подобра покриеност над облеката и чевлите. Исто така, лесно се чисти и брзо се суши. visesunny Barber Cape дали сте неверојатен избор кој ја има најновата верзија со висококвалитетен дизајн!. Нежните рабови додаваат допир на елеганција и изработка со пердуви за да се осигурате дека наметката за сечење не се чувствува гломазна околу вашата изработка на телото.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи