.

.

New
Платно Машина Тркалца 3 ПАРЧИЊА 22мм Фото Студио Тешки Универзална Тркала За Светло Штандови Студио Бум Фото Студио Додатоци

Платно Машина Тркалца 3 ПАРЧИЊА 22мм Фото Студио Тешки Универзална Тркала За Светло Штандови Студио Бум Фото Студио Додатоци

DEN 468.80

Стока
Во продавницата

Совршени тркала за рицинус за мала до голема опрема и мебел за мал простор. Додадете го овој сет од 3 мазни тркалачки тркалца на вашиот омилен држач за светло или држач за бум за поголема подвижност во студиото. тешката нога активирана брава на сопирачките на секое тркало обезбедува дополнителна безбедност и ја одржува опремата безбедна. Тркалата од 75 мм обезбедуваат непречено тркалање наоколу направете го движењето на вашите штандови ветре. погоден за светлосниот штанд кој дијаметар помал од 22мм. Тркалца За Движење може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија итн.Додадете го овој сет од 3 мазни тркалачки тркалца на вашиот омилен држач за светло или држач за бум за поголема подвижност во студиото.тешката нога активирана брава на сопирачките на секое тркало обезбедува дополнителна безбедност и ја одржува опремата безбедна. Тркалата од 75 мм обезбедуваат непречено тркалање наоколу направете го движењето на вашите штандови ветре. Тркалата се универзални погодни за сите светлосни држачи, тркалата за Заклучување даваат сигурност и сигурност на вашата опрема.погоден за светлосен држач кој дијаметар помал од 22мм. Боја : Црна + Сребрен Материјал : СТП+содржина на метален пакет : 3* Рицинусамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Ако имате какви било прашања кога користите, слободно контактирајте не преку порака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи