.

.

New
2 пакувања бејзбол капачиња унисекс тато капа обичен празен цврст памук прилагодлив класичен спорт

2 пакувања бејзбол капачиња унисекс тато капа обичен празен цврст памук прилагодлив класичен спорт

DEN 190.08

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Затворање на тока. Само миење на рацете. 2 пакувања, во пакет има 2 капачиња за бејзбол. Една големина одговара на повеќето луѓе, прилагодливо затворање на металната тока. Достапно во најразлични бои, погодни и за мажи и за жени. Погодно за повеќето активности, како што се трчање, вежби, организација, настани, активности на отворено и тимска игра, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи