.

.

New
Го Сакам Знамето На Бангладеш Љубовна Илустрација На Срцето Мини Двострано Преносливо Огледало За Шминка Кралица

Го Сакам Знамето На Бангладеш Љубовна Илустрација На Срцето Мини Двострано Преносливо Огледало За Шминка Кралица

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи). Класификација : Огледало. Карактеристика : - Тркалезна форма .;- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .;- Се отвора со две стаклени огледала.;- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи). Класификација : Огледало. Карактеристика : - Тркалезна форма .;- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .;- Се отвора со две стаклени огледала.;- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Функција : - Тркалезна форма .- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .- Се отвора со две стаклени огледала.- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. - Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.Материјал : - Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало, Љубов, шминка, Бангладеш, Шминка, џебно огледало, Компактно огледало, Рачно огледало, огледало на Маса,Огледало,Симпатична шминка, алатки За Убавина без огледало за да ја измиете вашата шминка? Ова рачно џебно огледало во форма на срце е добар избор за подарок за вашата мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Тоа дури и одговара на вашиот мал плик паричник, навистина погодно да се земе и да си одат. Се отвора со две стаклени огледала. Огледалото и рамката се изработени од врвен нерѓосувачки челик; тој е издржлив и нераскинлив во секојдневната употреба. Огледалото се отвора од 0 до 180 степени, потпрено под секој агол за различни прилики.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи