.

.

New
Mepra AZ10C71121 ФАНТАСИЈА ТАБЕЛА ФИНК ФИЛК-[Пакет од 12], Нов корал, 19,5 см, безбеден прибор за миење садови од не'рѓосувачки челик

Mepra AZ10C71121 ФАНТАСИЈА ТАБЕЛА ФИНК ФИЛК-[Пакет од 12], Нов корал, 19,5 см, безбеден прибор за миење садови од не'рѓосувачки

DEN 4224.00

Стока
Во продавницата

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Италијански дизајни : Мепра е позната по иновации во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Искусете нешто посебно : Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирани во Италија, комплетите за прибор за јадење се достапни во 28 бои и целиот прибор е безбеден за машина за миење садови. Копчиња за прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење се прави со употреба на густ не'рѓосувачки челик. Стаклена стакло на смолата на рачката обезбедува максимална осветленост на бојата. Ултразвучното заварување на зафатот на рачката обезбедува совршен зафат. Форба за риба од мепра : Достапна во сет од 12, оваа табела риба вилушка е долга 19,5 см. Има рачка со портокалова боја и се користи за завршување на поставките на табелата. Преферирани се со ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Достапно во сет од 12, оваа табела риба вилушка е долга 19,5 см. Има рачка со портокалова боја и се користи за завршување на поставките на табелата. Преферирани се со ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирани во Италија, комплетите за прибор за јадење се достапни во 28 бои и целиот прибор е безбеден за машина за миење садови. Копчињата Мепа е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи