.

.

New
Мамакул Јога Мат Колибри Тропски Црвени Цвеќиња Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби

Мамакул Јога Мат Колибри Тропски Црвени Цвеќиња Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуди најново технолошко подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Поскапо, но достоен за тоа. Уникатен Дизајн и Анти-лизгање : јога мат се одликува со леплива нелизгачка назад за влечење и зафат и уникатна дизајнерска површина за да бидете мотивирани и фокусирани. Голема Големина : 72"х 24" Дебелина : 1/4"; Тежина : 2,3 фунти (Прибл). Подолги и пошироки од обичните јога душеци, идеални речиси за секого.Нашите душеци доаѓаат со бесплатна торба за носење и ремен, можете да ги носите во теретана или каде сакате. Совршени Перформанси : 1/4 " во дебелина нуди најудобно искуство за сите јоги на ниво. Двослојниот дизајн на структурата обезбедува оптимално држење, одлично амортизирање и двострана текстура што не се лизга, најдобро погодна за вежбање на многу форми На Јога. Ако јога мат има проблеми со квалитетот, ние исто така ќе рефундираме безусловно.Доколку имате какви било прашања или грижи, добредојдени сме да не контактирате преку Е-пошта. Нашата мисија е да ви обезбедиме одлично шопинг искуство. Голема Поддршка и Амортизирање : ние користиме само BACL сертифициран TPE материјал за да обезбедиме амортизација и отпорност на лизгање во исто време.Привлечна шема : Уникатен дизајн веднаш оставете ја вашата јога подлога да стане во фокусот на вниманието.Лесна и Густа Јога Подлога : Овие лесни јога душеци за вежбање се екстра дебели за дополнителното амортизирање што им е потребно на зглобовите за време на секоја рутина за јога или фитнес.Упатства за нега : исчистете го Местото со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Исушете рамно. Ве молиме не изложувајте на сонце подолг временски период.Совети : Поради разликата помеѓу различните монитори,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние уверуваме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи