.

.

New
plllaaoo Пренослив Вентилатор За Вратот, Личен Вентилатор, Пренослив Вентилатор За Вратот На Климатизерот За Канцеларија, Без Раце Мини USB Полнење Вентилатор За Носење

plllaaoo Пренослив Вентилатор За Вратот, Личен Вентилатор, Пренослив Вентилатор За Вратот На Климатизерот За Канцеларија, Без

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

СИЛЕН И БЕЗБЕДЕН ВЕТЕР : турбините од двете страни собираат ветер. Ветерот станува постуден. Опремени со 60 сечила со две турбини, ветерот е поголем, сечилата на вентилаторот се целосно затворени и нема да ветер hair.it може да се користи за целото лице наоколу, што произведува доволно воздух за да ве излади секогаш. Идеален е и како придружник за работа во топло време. ТРИ ПРИЛАГОДЛИВИ РЕЖИМИ : Уживајте во три-брзинскиот ветер користејќи го принципот на динамика на течности за да го вратите природниот ветер, помек и помазен, секогаш постои еден вид свежина што ја сакате. Држете ги рацете слободни за да можете повеќе!. РОТАЦИЈА од 360 СТЕПЕНИ : можете флексибилно да ја ротирате лентата за вратот за да ја прилагодите најсоодветната насока на ветерот, можете да дувате каде сакате. Лесно напред променете ги мини вентилаторите, уживајте во нагорниот воздух што дува од страната на вратот. НАЈДОБРИТЕ КУЛ ОПЦИИ ЗА ЛЕТО : тоа е ставка која работи во секоја сцена како што се летен фестивал, отворено, СКАРА, спортско гледање, пешачење, качување, екскурзија, фестивал, готвење, домашни работи, патување и училиште. Неверојатен подарок за татковци, мајки, девојки, момчиња и колеги. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : дизајнот на структурата на тежината е во согласност со ergономскиот дизајн и е удобен за носење, со што помалку се оптоварува вратот. Удобно и лесно, тоа е добра алатка за излегување во лето. Функција : 1. Намалување на бучавата моторни дизајн турбини намалување на бучавата и неми технологија, ефикасно работење, силна моќ, овозможувајќи ви да уживате во свежина на тивки моменти. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал На Вентилаторот : АБС+Алуминиумска Боја : Бела Тежина : Прибл. Капацитет на Батеријата 475g / 16.8 oz : 18650 литиумска батерија 3000m Ah (вклучена) Батерија Целосно Време На Полнење : околу 6 часа Траење На Батеријата : Околу 4 часа Порта За Полнење : За Android Micro USB Како Да Се Користи : 1. Кликнете на копчето за вклучување, прва брзина. 2. Вториот клик, втора брзина. 3. Третиот клик, третата брзина. 4. Кликнете на четвртиот пат за да го исклучите вентилаторот. 5. Кликнете на копчето за ладење, индикаторското светло е вклучено и режимот на ладење на плочата за ладење е вклучен. Список на пакети : 1 x Вентилатор 1 x USB Кабел 1 x Упатство За Употреба Забелешка : Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на производот

Item Type:
Fan
Material:
ABS+Aluminum
Color:
White
Weight:
Approx. 475g / 16.8oz
Battery Capacity:
18650 lithium battery 3000mAh (included)
Battery Full Charing Time:
About 6 hours
Battery Life Time:
About 4 hours
Charging Port:
for Android Micro USB
How to Use:
1. Click the power button, first gear.:
2. The second click, second gear.:
3. The third click, third gear.:
4. Click the fourth time to turn off the fan.:
5. Click the cooling button, the indicator light is on, and the cooling mode of the cooling plate is turned on. :
Package List:
1 x Fan 1 x USB Cable 1 x Instruction Manual
Note:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.
Свеж

Поврзани производи