.

.

New
Заптивка на маслото од вратило AVX TC38X62X5 гумена усна 38мм/62мм/5мм метрика

Заптивка на маслото од вратило AVX TC38X62X5 гумена усна 38мм/62мм/5мм метрика

DEN 355.20

Стока
Во продавницата

Внатрешен дијаметар : 38мм. Надворешен дијаметар : 62мм. Дијаметар на ширина : 5мм. Запечатете го материјалот : нитрилна бутадиен гума. Опсег на температура : -40 F до 248 F. Бренд Avx Seals, ротационен заптивка на вратило со двојна усна вратило. Ширина од 38мм 5мм за Боре Дија. 62мм нитрил гумен материјал за усни.Бранд : Avxitem Sku : TC38 X62 X5 Type : TC 38 X62x5 mm внатрешен : 38mmouter : 62mmwidth : 5mmsize : 38mm x 62mm x 5mmseal Material : Nitrile butadiene Rubberterature : -40 ° ° ° 248

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи