.

.

New
Јамато КОГЕИ ЈК08 - 106 Нопо Тенка Корпа За Прашина Со Капак, 5.1 гал, Црна, Прибл. 7.1 х 11.8 х 23.6 инчи

Јамато КОГЕИ ЈК08 - 106 Нопо Тенка Корпа За Прашина Со Капак, 5.1 гал, Црна, Прибл. 7.1 х 11.8 х 23.6 инчи

DEN 680.96

Стока
Во продавницата

Големина на производот (W x d x h) : Прибл. 7.1 x 11.8 x 23.6 инчи (18 x. Единица Тежина : 7.6 фунти (3.2. Материјал : Шина иверица, МДФ. Земја На Производство : Јапонија. Гаранција : Нема; Боја : Црна; Капацитет : Прибл. 20 литри; Висина : 11,0 инчи( 28 см), Половината : 42 см обем На Вратот : 27 см. НОПО е тенка и едноставна кутија за прашина. 20 литарски тип за безбедно складирање на ѓубрето типот на замав го олеснува заменувањето на торбата бидејќи е лесно да се закачи торбата внатре. Сите производи се направени со уретанска боја. Тој е пофлексибилен од лакот и има силна отпорност на пукање, но сепак има одреден степен на цврстина и е отпорен на гребење и има добар сјај и добро лево.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи