.

.

New
Секо О6726 Индексирани Вежби За Вметнување, 0,8750 Децимални Инчи Дијаметар На Вежба

Секо О6726 Индексирани Вежби За Вметнување, 0,8750 Децимални Инчи Дијаметар На Вежба

DEN 11939.84

Стока
Во продавницата

Дијаметар На Точка на дупчење (Децимален Инч) 0,8750, Длабочина На Точка на Дупчење со Сооднос На Дијаметар 3хд, Максимална Длабочина На Точка На Дупчење (Децимален Инч) 2,6250, Рамен Велдон Од Типот На Стеблото, Дијаметар На Стеблото (Децимален Инч) 1.0000, Серија Перфомакс, Број На Влошки за Дупчалка 2. Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0703-C1, Вметнете Компатибилност (Надвор или Периферни) SCGX 060204, Вежба Стил SD503, Сечење Насока Десната Рака, Вметнете Големина (Децимален Инч) 0. 2500x0. 0940( Периферни); 0. 3120x0. 1250 (Центар). Должина На Флејта (Децимален Инч) 2.8220, Должина На Телото (Децимален Инч) 4.0030, Должина На Стеблото (Децимален Инч) 2.7500, Дијаметар На Јаката (Децимален Инч) 1.6430, Преку Течноста За Ладење (Да/Не) Да. Земја На потекло : Шведска. Оптимизирани премази, врвот геометрии и вметнете дизајни. Овие вежби нудат висококвалитетни дупки и висока продуктивност за сите видови апликации и материјали за работни парчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи