.

.

New
Предоло рачно насликана 1:64 Диорама фигура на скала, модел на луѓе за распоред за декор за микро -пејзаж колекционерски колекционерски украси, количка

Предоло рачно насликана 1:64 Диорама фигура на скала, модел на луѓе за распоред за декор за микро -пејзаж колекционерски колекционерски

DEN 264.00

Стока
Во продавницата

Топли совети : Малите бројки се повеќе кревки, не паѓаат од висина, нежно земете нежно ставете, заштити го. Мини додаток за пејзаж : Малата фигура може да одговара на различна сцена, се добар избор за сцени со модели од 1 : 64. 3Д печатена чиста рачно изработена : висок квалитет на здрав материјал од смола. Рачно насликана. Одлична изработка и парична казна. 1 : 64 Скала Диорама : Сцена на градежни работници во Диорамас на моделот Односот погоден за Сику, или за. Мулти -намена : 1/64 модел на фигура погоден за играчки за градење на сценографии со песок, модел на архитектура, бајка градина, минијатури, микро пејзаж или декорација на работната површина. Топли совети : Малите бројки се повеќе кревки, не паѓаат од висина, нежно земете нежно ставете, заштити го. Мини додаток за пејзаж : Малата фигура може да одговара на различна сцена, се добар избор за сцени со модели од 1 : 64. 3Д печатена чиста рачно изработена : висок квалитет на здрав материјал од смола. Рачно насликана. Одлична изработка и парична казна. 1 : 64 Скала Диорама : Сцена на градежни работници во Диорамас на моделот Односот погоден за Сику, или за. Мулти -намена : 1/64 модел на фигура погоден за играчки за градење на сценографии со песок, модел на архитектура, бајка градина, минијатури, микро пејзаж или декорација на работната површина. Опис : - 1 : 64 Скала Диорама : Сцена на градежни работници во Диорамас на моделот Односот погоден за Сику, или за. - 3Д печатено; Чиста рачно изработена : висок квалитет на здрав материјал од смола. Рачно насликана. Одлична изработка и парична казна - Мултименска цел : 1/64 модел на фигури погоден за играчки за градење на сценографии со песок, модел на архитектура, бајка градина, минијатури, микро пејзаж или декорација на работната површина. - Мини додаток за пејзаж : Малата фигура може да одговара на различна сцена, се добар избор за сцените со модели од 1 : 64. - Топли совети : Малите фигури се повеќе кревки, не паѓаат од висина, нежно земете нежно ставете го, заштитете го. Спецификација : - Материјал : Растојание за резистенција : Висина : 2см/0,79inchpackage Вклучува : 1 парче 1/64 Диорама фигуренте : Ве молиме Дозволете 1-3мм мерење на отстапувањето како резултат на рачното мерење. Да се ​​направи на различен монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам!.

Карактеристики на производот

- Material:
Resin
Size Chart:
Height:
&;2cm/0.79inch
Package Includes:
1 Piece 1/64 Diorama Figure:
Note:
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement.:
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you!:
Свеж

Поврзани производи