.

.

New
SOLUSTRE 1st Адаптер Издржлив Лесен Пренослив Практичен Исклучителен Премиум Адаптер За Камера Читач На Картички За Мини

SOLUSTRE 1st Адаптер Издржлив Лесен Пренослив Практичен Исклучителен Премиум Адаптер За Камера Читач На Картички За Мини

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

СД), Г-ѓа ДУО, или мемориски картички во вашиот фотоапарат. 2. Високо-USB 2. 0 3-Порт Центар : може да се користи за поврзување УСБ - уреди ( КАКО ШТО СЕ УСБ-тастатура, дигитална камера, У-диск, МП3, итн.) (USB портите поддржуваат функција за приклучок и репродукција со топла замена ). - Со комплетот за поврзување на камерата, можете лесно да ги преземете фотографиите од дигиталната камера на вашиот мини/ 4 и да ги споделите со вашето семејство и пријатели. Со мултифункционален дизајн и компактна големина, прекрасен гаџет погоден за употреба во домот и патувањето. - Целосно компатибилен со мини и 4. Опис предметот е еден комплет за поврзување се-во-едно, кој е специјално дизајниран за мини и 4. не читач на повеќе картички со 4 слотови за читање СД (), Т - Флеш, ДУО МС, мемориски картички, но исто така може да дејствува како ВИСОКО - УСБ 2. 0 3-порт центар ЗА УСБ-уреди поврзани со мини/ 4. Карактеристики-Боја : како што е прикажано на сликите.- Материјал за школка : издржлива тврда пластика.- и читач на повеќе картички се - во-едно 3 - ПОРТ УСБ 2. 0 центар камера врска комплет. Пакет Вклучувајќи 1* СИТЕ - Во - едно 8 - пински USB Жичен 4 - слот ЧИТАЧ USB 2. 0 3-Пристаниште Центар Камера Врска Комплет За Мини/ 4 1* USB Кабел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи