.

.

New
Чаши за виски Со Големи Калапи За Ледени Топки, 8 Парчиња Поставени Во Кутија За Подароци, Топка Од Мраз Од 2,5 Инчи, Коктели,Ракија, Подарок За Виски За Мажи Дома Бар

Чаши за виски Со Големи Калапи За Ледени Топки, 8 Парчиња Поставени Во Кутија За Подароци, Топка Од Мраз Од 2,5 Инчи, Коктели,Ракија,

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

[Премиум Виски Очила Во Собата] : старомодното виски стакло од 10 мл е изработено од висококвалитетно стакло без олово со најнова технологија, карпестото стакло нема меурчиња, што совршено ја одразува уметничката убавина на стаклото.Бурбонските очила имаат дизајн што не се лизга, лесен за држење без лизгање.Анализа На Оптимален Дизајн и Производство НА Епе Перница Пакување. [Екстра Голема Големина На Ледена Топка] : оваа калап за ледена топка може да направи 2,5 инчни екстра големи ледени топчиња, од кои само едно ќе го одржува вашиот пијалок ладен и освежувачки долго време, полека се топи за долготрајна студенило и нема брзо да го разреди вашиот пијалок. Можете да го ставите во вашиот ладен чај, коктели, виски, кафе и да уживате во вкусот на вашиот пијалок. [Безбеден Материјал] : Нашите калапи за коцки мраз се изработени од висококвалитетен материјал за храна. Бпа слободен, без мирис, без токсични.Безбеден и издржлив. [Лесен За Употреба] : Отворете Го Силиконскиот Капак За Прашина и Додадете Вода Во Линијата На Нивото На Водата, Покријте Го И Ставете го Во Замрзнувач Најмалку 8 часа, извадете го калапот за мраз оставете го да отстои 1 мимут на собна температура за лесно отстранување на мразот и добијте екстра голема топка мраз од 2,5 инчи. [Одлични Кујнски Гаџети ЗА САМОСТОЈНО] : 2,5 инчи екстра голема ледена топка изгледаат неверојатно во кој било вид пијалок што го сервирате и за кој е потребен мраз, како што се пијалоци од виски, коктел, ракија и други летни деликатеси. Производителот на мраз од виски е совршен подарок за пријател кој ужива во пиењето шкотско. Баокитук Виски Чаши со 2 Мраз Топката Мувла, 10 мл Старомоден, 2.5 Инчи Сфера Мраз Мувла За Виски Пијалаци,и Коктели,Ракија и Лето Деликатеси, Виски Подарок За Мажи Жени Дома Бар Пакет вклучуваат : 1 X епе перница кутија за Пакување 4 x Виски Стакло 4 x мраз топката мувла 1 X Упатство За Употреба Едноставен И лесен За употреба мраз топката калапи Правење 2.5 Инчен Мраз Топката. Како Да Се направи Голем Мраз топката ? Чекор 1 : Отворете Го Силиконскиот Капак За Прашина и Додадете Вода Во Линијата На Нивото На Водата Чекор 2 : Покријте И Ставете го Во Замрзнувач Најмалку 8 часа Чекор 3 : извадете го калапот за мраз оставете го да отстои 1 мимут на собна температура за лесно отстранување на мразот и добијте екстра голема топка мраз од 2,5 инчи. Оваа калап за ледена топка може да направи 2,5 инчни екстра големи ледени топчиња, од кои само едно ќе го одржува вашиот пијалок ладен и освежувачки долго време, полека се топи за долготрајна студенило и нема брзо да го разреди вашиот пијалок. Можете да го ставите во вашиот ладен чај, коктели, виски, кафе и да уживате во вкусот на вашиот пијалок. Високиот квалитет е во согласност со нашиот бренд.стаклото за виски е изработено од висококвалитетно стакло без олово со најнова технологија.Сите коцки за мраз се направени од материјал За Храна, без бпа, без мирис,без токсични, безбедни и издржливи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи