.

.

New
Мажите Се Разбира Зборувам Со Себе Понекогаш Ми Треба Стручен Совет Смешни Сарказам Маица

Мажите Се Разбира Зборувам Со Себе Понекогаш Ми Треба Стручен Совет Смешни Сарказам Маица

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Поли/Памучна Мешавина. Произведено во САД Или Увезено. Машинско Перење. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД. Ние ги печатиме нашите графички маици со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени за секоја пригода. НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : ние ги произведуваме нашите маици за да бидеме најдобри супер меки висококвалитетни кошули. Тие се направени од памук со прстен за да го добијат тоа удобно гроздобер вклопување и чувство. Растегливиот материјал ќе одговара на секоја форма на телото за да изгледате најдобро. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Без разлика дали сте слатки и симпатични или саркастични и нервозни, подгответе се да се забавувате со оваа графичка маичка. Машина за перење (внатре надвор во ладна вода, висат сува,). Достапни се поголеми димензии-3 XL 4 XL И 5 XL-за повеќето дизајни на новини. ПОКАЖЕТЕ ЈА ВАШАТА САРКАСТИЧНА СТРАНА : ќе ги натерате сите да се смеат со оваа смешна маица за шега. Или подарете го на вашиот пријател што сака игра на зборови кој живее и дише сарказам!. МЕНС ФИТ : Ова е вградена машка кошула направена од памук што се врти со прстен. Тоа е растеглив, супер мек материјал, но вградените маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи