.

.

New
Камерон Сино Нови 1200mah Замена Батерија За Медиуми-Tech MT842, MT842B, MT842R, MT842W, MT843, MT843KG, MT843KR, MT843WB, MT845, MT847KB, MT847KG, MT847KR, MT847KR

Камерон Сино Нови 1200mah Замена Батерија За Медиуми-Tech MT842, MT842B, MT842R, MT842W, MT843, MT843KG, MT843KR, MT843WB, MT845,

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Циркулаторна функција со висок капацитет, совршена заменете ги оригиналните батерии. Тип на производ : Ли - Јонски Волти : 3.7 Капацитет : 1200m Ah. Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го купите( поврзани информации можете да најдете во описот на производот). Tr, СЕ и УЛ тројна сертификација. Нема мемориски ефект, прекумерно полнење, прекумерно празнење, прекумерна топлина, прекумерна струја и заштита од краток спој. 12-месечна Гаранција.Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи