.

.

New
Закуски Магија Бенд Кожата Винил Налепница Обвива ~ Пар ~ Двете Страни / Уши Вклучени

Закуски Магија Бенд Кожата Винил Налепница Обвива ~ Пар ~ Двете Страни / Уши Вклучени

DEN 316.80

Стока
Во продавницата

ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СИТЕ ПОДОЛУ ПРЕД купувањетоклучува (1) НАЛЕПНИЦА само винил на кожата по ваш избор СЛОБОДНО поставувајте какви било прашања, бидејќи тоа го правиме со полно работно време во нашата продавница. Лесен за нанесување винил налепница што додава уникатен допир. Направено од тенок 5-годишен винил, кој останува цврсто, но лесно се отстранува.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи