.

.

New
360° Спин Четка со кофа &засилувач; Двојна Четка Главата Во Собата За Чистење Дома 2 Микрофибер Замена Глави Подот Чистење Систем

360° Спин Четка со кофа &засилувач; Двојна Четка Главата Во Собата За Чистење Дома 2 Микрофибер Замена Глави Подот Чистење Систем

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

`+Направете чистење На Подот брзо и лесно. `+,Главите за џогер се направени од микрофибер за длабоко чистење. `+ Апсорбирајте вода и исчистете ја прашината и нечистотијата. Продолжување на рачката за џогер за лесно складирање. "Меките влакна нема да го изгребат подот. Тешка кофа има вграден виткање за раце-слободен спин сува. `+360° ротирачките глави ви овозможуваат лесно да влезете во оние тешко достапни места. `+Направете чистење На Подот брзо и лесно. `+,Главите за џогер се направени од микрофибер за длабоко чистење. `+ Апсорбирајте вода и исчистете ја прашината и нечистотијата. Продолжување на рачката за џогер за лесно складирање. "Меките влакна нема да го изгребат подот. Тешка кофа има вграден виткање за раце-слободен спин сува. `+360° ротирачките глави ви овозможуваат лесно да влезете во оние тешко достапни места. Исчистете го подот на брз и лесен начин со Нашата 360° Спин Џогер со Кофа Двојна Четка Глави! Главите за џогер се направени од микрофибер за длабоко чистење кој апсорбира вода и чисти прашина и нечистотија. Меките влакна нема да го изгребат подот за да бидете сигурни дека ќе се потпрете на него. Покрај тоа, главите за џогер можат да ротираат 360 степени, што ви овозможува лесно да влезете во оние тешко достапни места. И доаѓа со цврста кофа која има вграден виткање за суво вртење без раце. Спецификации : 1. Материјал : Пластични Влакна Врти 2. Боја : Сина 3. Димензии на четка : (52,75 x1, 22) / (134 x3, 1)см (L x Dia) 4. Димензии На корпата : (17,99 x 10,31 x 8,27) / (45,7 x 26,2 x 21)см (L x W x H) 5. Тежина : 3,20 фунти / 1,45 кг Пакетот Вклучува : 1 x Кофа 1 x Џогер прачка 2 x Глави За Бели Влакна 1 x Кружен Диск.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи