.

.

New
Четка за шампон за коса Heeta со четка за масажер со скалп за коса, ажурирана четка за шампон за коса, влажна и сув ексфолијатор на скалпот со меки силиконски влакна

Четка за шампон за коса Heeta со четка за масажер со скалп за коса, ажурирана четка за шампон за коса, влажна и сув ексфолијатор

DEN 363.52

Стока
Во продавницата

Рачна работа. Водоотпорен. Совршено за разни фризури од густи до тенки, кратки или долги, и без оглед влажни или суви, дури и за зетот на косата на вашите миленици. Да се ​​истуширате со оваа мека четка за шампон ја прави вашата коса и скалп чистач отколку порано. Мека и висококвалитетна четка за коса ви овозможува пријатно искуство за перење. Исклучителна занает : Хета чувствителна скала за скалпи, изработени од еластичен гел од силика, комбинирајте со два различни типа на влакната : дебели влакна од кренаа мали топки, кои можат да го масираат вашиот скалп, поудобно и не е лесно да го оштетите вашиот скалп; Тенките влакната можат лесно да навлезат во густа коса за да стигнат до корените на вашиот скалп, ултра-мека четка за силиконски скалп нема да влече или гребе вашата луксузна коса, обезбедува пријатно искуство за перење за вас. Здравје и преносно : Само 2,39 мл, тој е мал по големина и лесна, продавници и носи лесно. Рачката има висечки дупки што се погодни за да се обесат, можете да ја обесувате насекаде во вашиот дом. Споделете пријатно искуство со шампонирање со вашето семејство и пријатели!. Здравје и преносно : Само 2,39 мл, тој е мал по големина и лесна, продавници и носи лесно. Рачката има висечки дупки што се погодни за да се обесат, можете да ја обесувате насекаде во вашиот дом. Споделете пријатно искуство со шампонирање со вашето семејство и пријатели!. Рачна работа. Водоотпорен. Совршено за разни фризури од густи до тенки, кратки или долги, и без оглед влажни или суви, дури и за зетот на косата на вашите миленици. Рачна работа. Водоотпорен. Совршено за разни фризури од густи до тенки, кратки или долги, и без оглед влажни или суви, дури и за зетот на косата на вашите миленици.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи