.

.

New
UQQO Мини Овлажнител За Канцеларија И Спална Соба-USB Придвижуван, 180ml Ултразвучен Овлажнител За Ладна Магла Без Бучава, Автоматско Исклучување &засилувач; LED Ноќно Све

UQQO Мини Овлажнител За Канцеларија И Спална Соба-USB Придвижуван, 180ml Ултразвучен Овлажнител За Ладна Магла Без Бучава, Автоматско

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Мала Големина И Симпатичен Дизајн - овој мини овлажнител е пренослив и лесен за носење. Лесен за употреба со СВОЈОТ УСБ-интерфејс. Има капацитет од 180 мл и може да трае околу 5 до 7 часа. Уникатниот симпатичен дизајн на лимон е привлечен, делува како украсно парче во вашата канцеларија или дом. Функција за Тивок Сон - неговата ултразвучна и ултра-тивка работа не обезбедува бучава при користење, обезбедувајќи удобно и тивко опкружување во вашиот дом и канцелариски простор. Лед Ноќно Светло-смирувачко лед ноќно светло за создавање релаксирачки амбиент додека спиете, навлажнувајќи се во магла од 30мл/час. Погоден за употреба во детски и детски спални соби. Безбедносна Заштита - неговата функција за автоматско исклучување од 4 часа ќе спречи прекумерна употреба и прекумерно загревање на единицата, обезбедувајќи ви безбедно и безгрижно искуство. Совршен Подарок За Деца-Покрај Тоа што е Мини Овлажнител, тој исто така функционира добро како слатко парче домашен декор и лед ноќно светло, совршен подарок за деца, деца, пријатели и членови на семејството. Производот е поддржан од 12-месечна гаранција на производителот. Овој ултразвучен мини овлажнител е погоден за домашна и канцелариска употреба, обезбедува ладна магла која ви обезбедува удобно и опуштено опкружување, ви помага да спиете подобро, да ја ублажите алергијата и да дишете полесно! Забелешка : се препорачува да се користи нормална вода од чешма за мини овлажнител. Не се препорачува за употреба на ароматерапија бидејќи есенцијалните масла може да го намалат животниот век на производот. Вклучен пакет : 1 x 180ml Ултразвучен Мини Овлажнител 1 x USB кабел 1 x Упатство За Корисникот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи