.

.

New
Реткоелектрични Нови Фарови Од Десната Страна Компатибилни Со Hyundai Santa Fe Gl Sport 2007 по Дел број 92102-0W050 921020W050 HY2503139

Реткоелектрични Нови Фарови Од Десната Страна Компатибилни Со Hyundai Santa Fe Gl Sport 2007 по Дел број 92102-0W050 921020W050

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Компатибилен Со Хјундаи и многу повеќе.. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : HYUNDAI : 92102-0 W050 921020 W050, PERTSLINK : HY2503139, ОПИС НА СТАВКА : ФАРОВИ, ТИП НА ЕДИНИЦА : HYUNDAI, ПОЗИЦИЈА : ДЕСНО, СОВОЗАЧКА СТРАНА, КОЛИЧИНА : 1, ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА СО СРЕДНО СВЕТЛО : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА со СРЕДНО СВЕТЛО : H7, ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА СО ДОЛГО СВЕТЛО : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА СО ДОЛГО СВЕТЛО : ХАЛОГЕН. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Вклучена Е Странична Сијалица За Патници : Да Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Hyundai HYUNDAI : 92102-0 W050 921020 W050 PARTSLINK : HY2503139 ITEM ОПИС : ТИП НА ЕДИНИЦА ЗА ФАРОВИ : HYUNDAIPOSION : ДЕСНО, СТРАНИЧНА КОЛИЧИНА НА ПАТНИКОТ : ВКЛУЧЕНА Е СИЈАЛИЦА СО 1 ЗРАК : ТИП НА СИЈАЛИЦА СО БЛАГ ЗРАК : H7 HIGHEAM СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕНАПЛИКАЦИИ Оваа Ставка Одговара На Апликациите По Број На Дел. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕЛ БРОЈ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.ХЈУНДАИ САНТА ФЕ 2007.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи