.

.

New
Дру Милер Потпишан &засилувач; Впишан 2007 Стенли Куп Шампиони Анахајм Патки Пак-Автограм Нхл Пакови

Дру Милер Потпишан &засилувач; Впишан 2007 Стенли Куп Шампиони Анахајм Патки Пак-Автограм Нхл Пакови

DEN 1231.84

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. Дру Милер Потпиша И Напиша "2007 Стенли Купот Шампиони" Анахајм Патки Пак Ако производот е непотпишан или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Привлече милер сувенири. Анахајм патки сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи