.

.

New
10 Парчиња Соларен Панел Заземјување Навртки со Навртки и Завртки Заземјување Заземјување Кабел За Заземјување За Лежење Во Навртки За Гола Жица И Цевка

10 Парчиња Соларен Панел Заземјување Навртки со Навртки и Завртки Заземјување Заземјување Кабел За Заземјување За Лежење Во

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Материјал за стегање : алуминиумска легу6063, површинска обработка : елоксирање. Ореви И Завртки Материјал : нерѓосувачки челик 304, површинска обработка : никел позлата. Дебелина на стегачот : 3,8 мм. Применлива ширина на шината : 20мм. применлив дијаметар на жицата : qw7mm. големина на Завртката : #8 x 3/4 инчи 304. Големина на производот : 55х20х28мм. големина На Пакетот : 9, 5х7, 5х7, 5см. Тежина : 47гр (1 сет) 505гр (10 комплети пакет). Пакување листа : . Материјал за стегање : алуминиумска легу6063, површинска обработка : елоксирање. Ореви И Завртки Материјал : нерѓосувачки челик 304, површинска обработка : никел позлата. Применлива ширина на шината : 20мм; применлив дијаметар на жицата : qw7mm. Големина На Стегачот : 55x20x28mm, Дебелина : 3,8 mm, големина на Завртката : #8 x 3/4 инчи. Фотоволтаичната Спојка со Завртки е совршена за Соларни Клипови за Заземјување НА Покривот НА Р.в. брод.Погоден за заштита од гром и заземјување на соларни фотоволтаични системи како што се фотоволтаичен покрив,фотоволтаично земјиште,барака за фотоволтаични возила и фотоволтаична стаклена градина од зеленчук.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи