.

.

New
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За Флуреон ВБ603

Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За Флуреон ВБ603

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го купите( поврзани информации можете да најдете во описот на производот). Тип на производ : Ли - Полимер Волти : 3.7 Капацитет : 750m Ah / 2.78 Wh. Димензија : 37.20 х 32.70 х 5.20 Мм Тежина : 13.0. Сертифициран со FCC,CE,CB,ISO9001 и Ro HS. 14 Дена Гаранција За Враќање На Парите и 12 Месеци Гаранција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи