.

.

New
MIC на звучникот ICOM HM -167 - Водоотпорен

MIC на звучникот ICOM HM -167 - Водоотпорен

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Микрофон на водоотпорен звучник за ICMM7201. Микрофон. Микрофон. Водоотпорен микрофон MIC за ICOM's M72, M73, & GM1600 базирана на HM-165, HM-167 е дизајниран за морски корисници на кои им е потребен лесен микрофон за водоотпорен звучник IPX7. За употреба со ICOM M72 рачен VHF.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи