.

.

New
ГАЛЕРИЈА СЕДУМ Ткаени Еластични Плетенка Појас За Мажи - Ткаенина Се Водат Повик Појас

ГАЛЕРИЈА СЕДУМ Ткаени Еластични Плетенка Појас За Мажи - Ткаенина Се Водат Повик Појас

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Еластична. Затворање на бравата. Влажно Бришење Чисто. СЕОПФАТНА МОДА-Лежерна, удобна и секогаш со стил, нашиот одличен избор на ткаени ремени за мажи е совршен за секој во движење. ПРИЛАГОДЛИВА УДОБНОСТ-Изработена со нашиот совршен дизајн на ткаен ремен, можете лесно да дишете знаејќи дека нашите еластични ремени за мажи ќе се свиткаат, ќе се наведнуваат и ќе се протегаат за да одговараат на она што го носи вашиот ден!. ТРАЕН СТИЛ-Дизајниран Со брава од ремен од легура на цинк отпорна на гребење и зашиени кожни врвови, нашите појаси за истегнување за мажи се направени со 60% гума и 40% полипропилен за да создадат модерен и издржлив машки плетен појас. ЕЛЕГАНТНО ПАКУВАЊЕ-Дајте му на вашата сакана крајно искуство со подароци! Полираното, луксузно пакување ги прави овие ткаенини ремени за мажи идеален подарок или само гест "те сакам". Направете нечиј ден денес!. ДОВЕРБА ВО ГАЛЕРИЈАТА СЕДУМ-100% задоволство загарантирана, 30 дена слободна размена и се враќа. Нашата мисија е нашите клиенти да бидат исклучително задоволни од производот што го купиле. Само враќање или размена. Толку е едноставно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи