.

.

New
Бисел Биггрин Комерцијални БГУ8000-2ПК Лесен Исправен Вакуум, 13, Зелена

Бисел Биггрин Комерцијални БГУ8000-2ПК Лесен Исправен Вакуум, 13, Зелена

DEN 971.20

Стока
Во продавницата

Пакет договор 2-13" широка глава за чистење која тежи само 8 килограми без кабел за напојување. Не-браници браници. Само Прилагодување Четка Ролери, оди од тепих на голи подови без прилагодувања. 40 стапки. Кабелот за напојување е поврзан со кабелот за пигтаил со помош на стегач за кабел, што ви овозможува лесно да го замените оштетениот кабел без скапи поправки или повторно ожичување. Штитникот за кабел спречува оштетување на кабелот. Меките тркала ги штитат дрвените подови. Големите задни тркала го олеснуваат движењето од соба во соба. Врв на прстот-контролиран прекинувач за вклучување/исклучување. Дизајнот со врвно полнење ја одржува моќноста на максимум дури и додека вреќата се полни. Рачката за носење со лесна употреба овозможува едноставно, цврсто носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи