.

.

New
HTLT USB Овлажнител Десктоп Мини Дома Тивка Спална Соба Канцеларија Автомобил Воздух Арома Овлажнител

HTLT USB Овлажнител Десктоп Мини Дома Тивка Спална Соба Канцеларија Автомобил Воздух Арома Овлажнител

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте во мојата продавница, се надевам дека ќе имате пријатно шопинг искуство. Совршен за спална соба, работна соба, канцеларија, дневна соба, бања, јога, СПА, конференциска сала, соба за бебиња итн. Навлажнете го и освежете го воздухот, идеален за покривање на постојан чад и мириси на животни, ублажување на нарушувања на спиењето, суви очи и сува кашлица поради контаминација на централно греење или сува средина. Вашиот простор за живеење е рамномерно навлажнет со здрава, смирувачка магла. Спречува сув, смрдлив воздух и испукана кожа во зима или суви локации. Работи многу тивко и нема да влијае на вашата нормална работа и одмор. ◀ ● ДЕТАЛЕН ОПИС + € 【€ДЕТАЛЕН ОПИС + € Материјал : ABS / Стаклен Капацитет : 200ml Power : 2wuse Време : 10hhumidification : замаглувањекласификација на бои : Розова Големина На производот : 104 * 104 * 100mm Weight : 0,6 kg Function : Ултразвучна ароматерапија чиста навлажнувањекористлива површина : канцеларија, спа, спална соба, соба за бебиња, ЈОГА, АВТОМОБИЛ, ИТН.Совет : количината на вода треба да биде не надминува максимално ниво на водата. Кога водата е речиси празна, количината на магла се намалува. Се препорачува да се додаде највисоко ниво на водата.Рачното мерење има грешка од 1/2 см бојата на објектот прикажан на фотографијата може да биде различна од онаа прикажана на екранот на компјутерот бидејќи екранот не го прикажува истиот стандард.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи