.

.

New
HWZQDJ Усна Бар Јасен Сјај За Усни Водоотпорен Долготраен Навлажнувачки Сјај Сјај За Усни Сјај За Усни Глазура За Усни Не Е Лесно Да Се Избледи Навлажнувачки Коректор

HWZQDJ Усна Бар Јасен Сјај За Усни Водоотпорен Долготраен Навлажнувачки Сјај Сјај За Усни Сјај За Усни Глазура За Усни Не Е

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

●Мат Течни Кармини●Кадифе, Високо Заситен, Високо Пигментиран, Карминот Има Пигмент Со Висок Интензитет За Моментална Усна. Лесен За Носење. Ќе Бидете Апсолутно Неверојатни со Нелепливо Чувство. Дамка од усни Излупете Ја Полната Шминка За Мелем За Усни Засекогаш Кармин Беззаконски Усни Полни Темен Кармин. ●Влага И Мазна ● Природните Навлажнувачки Состојки Се Вклучени Во Нашиот Комплет Облоги За Усни. Може Да Ги Доведе До Усните И Да Ги Направи Вашите Усни Свилени И Меки . Користете Го За Да Ги Нацртате Усните Пред Да Го Нанесете Карминот, Сјајот За Усни Ќе Ги Направи Усните Полни И Еластични. Темно Кармин Уште Кармин Бонбони Усна Полни Усна Сјај Јасно Пакет Вегански Кармин. Сјај За Усни, Облоги За Усни,Корејска Нијанса На Усни,Кармин Што Ја Менува Бојата,Шминкерот Мора Да Има, Долготраен Кармин,, Работи За Шминка,Сјај За Усни, Мед Мамас. Сјаен Сјај За Усни,Пијавки За Усни,Основна Када За Гел За Сјај За Усни,Облоги За Усни,корејска Нијанса За Усни,Кармин За Полнење Заби За Деца,Лабијален,Природен Сјај За Усни,Кармин За Бонбони,Природен Сјај За Усни За Девојчиња,Сјај за Тинејџерки, Бои Усна. Сјај за усни, Маркер За Дамки За Усни, Дебеличка За Усни,Навлажнувачки Кармин,Шарм За Сјај За Усни,Сјаен Сјај За Усни,Сјај За Усни За Девојчиња,Шминка За Убавина,Вегански Сјај за Усни,Сјај За Усни За Девојчиња,Колаген За Усни,Јасен Сјај,Пакување За Сјај за Усни. Лента За усни Јасен Сјај За Усни Водоотпорен Долготраен Навлажнувачки Сјај Сјај За Усни Сјај За Усни Глазура За Усни Не Е Лесно Да Се Избледи Навлажнувачки Коректор За Женеопис : Пренослива големина, лесна за носење. Водоотпорен, лесен за носење и природен. Погоден за употреба или домашна употреба. Долго на навлажнувачки и држење Боја Добра адхезија, може да се одржува за долго време светли бои. Висока концентрација на фактор на боја, истакнете ја три-усната. Спецификации Функции2 : долготрајни ,пигменти,водоотпорни,лесни За носење, Вклучен природен Пакет : 1x Транспарентен Мелем За Усни Белешки : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи