.

.

New
Силиконски Спортски Бендови Компатибилен За Fitbit Верса 3/Fitbit Смисла Нараквица Замена Ремен За Жени Мажи

Силиконски Спортски Бендови Компатибилен За Fitbit Верса 3/Fitbit Смисла Нараквица Замена Ремен За Жени Мажи

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Премиум Материјал : бендови за спортски часовници за жени компатибилен за чувство фит-бит е изработен од мек силикон и неалергенски силикон, спречува иритација на кожата. Покрај тоа, тие се флексибилни, лесни и отпорни на вода. особено за спорт,пешачење, трчање или други активности на отворено. Спортската замена силиконска фитнес верса 3 ленти за дишење е модерна и мода За мажи и жени Погодна за повеќето нормални зглобови од 5,5" до 8,7" (132мм-220мм). Брзо Инсталирање И Ослободување : дизајн Со Брзо ослободување, само инсталирајте ја и откачете ја лентата рачно, не е потребна алатка, нема проблеми. Лесен за инсталирање и отстранување, добар за вашиот паметен часовник. Затворачот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Дури и пливате или натопени во вода долго време, сепак не можат никогаш да исчезнат. Уживајте во вашите активности на спротс. Одлична Услуга По Продажбата : i Partsonline обезбеди прекрасно шопинг искуство, Ако има некој проблем кога го користите ова за верса 3/fit-bit sence smart watch bands, само контактирајте не и тогаш веднаш ќе понудиме совршено решение. Материјал : овој производ е изработен од медицински силикон, водоотпорен, отпорен на пот, удобен и мек. Силиконскиот гумен ремен за часовници е дизајниран со задебелување, удобен за носење и лесен за употреба. Материјалот е безопасен за човечката кожа и неалергичен. Компатибилност : Достапно За сите модели За верса 3/сетилна Функција : Удобно носење , лесна респираторна и прилагодлива репалкција на ленти за Верса 3/Сетилна Големина На Бендот : Само една големина, соодветна големина на зглобот : 5,5-8,7 инчи(135мм-220мм) Одговара На Публиката : Одговара На Сите луѓе, Мажи И жени, Прилики : Спортување во теретана или трчање надвор, патување, качување пливање и така натаму, Секојдневно носење сака шопинг,возење, пишување, работа итн. Безбеден и удобен за носење цел ден. Тоа е исто така добар избор како подарок за вашиот љубовник и семејство. Како да го инсталирате : 1.Вметнете ја иглата во алинејата. 2.Притиснете ја иглата за да го лизнете горниот дел во соодветната алинеја. 3.Проверете дали е прикачен на часовникот. 4.Ако не, обидете се повторно, а потоа турнете ја иглата Во алинејата Како да ни испратите порака : Ве Молиме Најавете се на вашата сметка > Изберете "Вашите нарачки" > Пронајдете ЈА ЛИЧНАТА карта за нарачка > Кликнете На "контакт продавач".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи