.

.

New
Qtthzzr Продолжение Пролетната експанзија на експанзијата Продолжува затегнување на пролетната жица со дијаметар од 1,2мм - 2,0мм пролет дијаметар 5мм -22мм извори

Qtthzzr Продолжение Пролетната експанзија на експанзијата Продолжува затегнување на пролетната жица со дијаметар од 1,2мм -

DEN 761.60

Стока
Во продавницата

Доволно продолжение Пролетта ги исполнуваат вашите дневни потреби и замени. По пакет : 1 парк. Материјал : челик. Дијаметар на жица 1,2мм - 2,0мм пролет дијаметар 5мм -22мм. Нашите извори на наставки се важна алатка во нашиот секојдневен живот. Секој флексибилен мал челик на пролетни калеми кои обезбедуваат дополнителна издржливост за вистинската количина на напнатост.Дија материјали : Метал -обработка на материјал : Steel Style : Spiral Usage : Munchuture Load Type : Extensionfor Употреба во најразлични апликации за апликации автомобилски морски играчки алатки механички уреди Контрапирања и повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи