.

.

New
Блутут Тастатура И Глувче Комбо Со Позадинско Осветлување Во Црно

Блутут Тастатура И Глувче Комбо Со Позадинско Осветлување Во Црно

DEN 399.84

Стока
Во продавницата

Блутут. Задно осветлување. Пренослив. 150 часа работно време без позадинско осветлување. 3 часа работно време со задно осветлување. Тенок дизајн. Мала тежина. Тастатура и глувче на полнење. Блутут тастатура и глувче комбо со задно светло.Погоден за i Pad, Android таблет, Apple Iphone и android мобилен телефон. Преносни тастатура и глувчето во собата. 150 часовно работно време без позадинско осветлување, 3 часа работно време со задно осветлување. Лесен и тенок дизајн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи