.

.

New
Хилитанд Лавалиер Ревер Микрофон, Мини Сенасочен Микрофон, Снимање Караоке Микрофон за iOS, Камери, Интервју, Видео

Хилитанд Лавалиер Ревер Микрофон, Мини Сенасочен Микрофон, Снимање Караоке Микрофон за iOS, Камери, Интервју, Видео

DEN 1340.80

Стока
Во продавницата

Таа е погодна за многу прилики, како што се снимање интервју, настава во училница, емитување во живо на веб-познати личности, говор на конференција, видео говор, разни места за хостирање, интервју со ѕвезди и други прилики. Тоа навистина ги ослободува рацете и го олеснува снимањето. Интелигентен компатибилен со повеќе уреди, како ШТО СЕ ЗА IOS, камери, пенкала за снимање, видео камери, рачно дигитално видео , компјутери и друга дигитална опрема. Сунѓерите можат да го намалат непотребниот влез на бучава. Микрофонот може да се фиксира во јаката за снимање, што е погодно и прикриено. Мал и лесен дизајн, лесен за извршување, само приклучете го кабелот, отворете го микрофонот, можете да добиете одлично О.Функција : 1. Таа е погодна за многу прилики, како што се снимање интервју, настава во училница, емитување во живо на веб-познати личности, говор на конференција, видео говор, разни места за хостирање, интервју со ѕвезди и други прилики. Тоа навистина ги ослободува рацете и го олеснува снимањето.2. Интелигентен компатибилен со повеќе уреди, како ШТО СЕ ЗА IOS, камери, пенкала за снимање, видео камери, рачно дигитално видео , компјутери и друга дигитална опрема.3. Сунѓерите можат да го намалат непотребниот влез на бучава.4. Микрофонот може да се фиксира во јаката за снимање, што е погодно и прикриено.5. Мал и лесен дизајн, лесен за извршување, само приклучете го кабелот, отворете го микрофонот, можете да добиете одлично о.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Микрофонматеријал : Пластика,Металбој : Црна Тежина : Прибл.25gsensetivity : 32d B € 1dbdirectionaly : Omnidirectionalimpeance : 2.2 k QOperating Напон : 2.0 VFrequency Опсег : 10016khznr : > 60dbplug Дијаметар : 3.5 mm USBWire : APS Заштитени Жица Пакет Листа : 1 x Микрофон.

Карактеристики на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Microphone
Material:
Plastic,Metal
Color:
Black
Weight:
Approx.25gSensitivity
Package List:
1 x Microphone :
Свеж

Поврзани производи