.

.

New
Coomatec 8 ПАКЕТ Фенси Слатки Светкави пенкала масовно Мазни Декоративни Убави пенкала Со Замена За Полнење, Средна Точка 1,0 мм, Совршени За Медицински Сестри, Келнерки

Coomatec 8 ПАКЕТ Фенси Слатки Светкави пенкала масовно Мазни Декоративни Убави пенкала Со Замена За Полнење, Средна Точка 1,0

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

ШАРЕНИ СЈАЈ ПЕНКАЛО ВО СОБАТАовој сет на блинг пенкала вклучува 9 шарени пенкала за жени и 9 заменски полнења, обезбедувајќи долгорочна употреба. Со голема количина и разновидни бои, ќе имате повеќе избори, па дури и ќе можете да ги споделите со пријателите и семејството. Овие светкави пенкала доаѓаат во светли, сјајни бои кои можат да додадат допир на сјај во секојдневниот живот на девојчињата. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈАсимпатичните масовни фенси пенкала на ова е направен од метал, покриен со кристали на металниот случај, кој сјае во светлината и е атрактивен,врвот на секое пенкало за пишување е обложен со голем дијамант, што го прави ова пенкало за жени уште поубаво и гламурозно. сјајот на штрасовите го прави хемиското пенкало стилски и ви носи искуство со ракопис; цврст и сигурен, не е лесен за деформација или кршење, обезбедувајќи ви услуга долго време. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНАголемината на нашите фенси дијамантски пенкала за жени е околу 15 х 1,1 см/ 5,9 х 0,43 инчи, дијаметарот на големиот дијамант е 2,2 см/ 0,87 инчи, 1 мм врвка и квалитетно мазно мастило ви овозможуваат удобност додека пишувате; овие слатки пенкала се лесни, така што нема да почувствувате дополнителна тежина кога ги користите, и тие можат лесно да се чуваат или носат со вас каде и да одите, можете да ги ставите во вашиот џеб, кутија за моливи, торба без да заземате премногу простор кога излегувате или патувате. ПРАКТИЧНА И СИМПАТИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОКДодадете малку сјај на вашиот подарок-давање со овие светкави пенкала за дневник. Совршени за наставници, членови на семејството, девојки, соученици и многу повеќе, овие пенкала прават живи подароци за различни прилики. Со својот шик и стилски изглед, тие се совршени за родендени, свадби, дипломирање, Денот на Благодарноста и други значајни настани. Овие смешни подароци за девојки се идеални за училиште, канцеларија, семејство и свадби. НЕПРЕЧЕНО ИСКУСТВО СО ПИШУВАЊЕова пенкало за кристал не само што е убаво, туку и погодно за употреба, само фатете го телото, свртете го врвот за да започнете со користење на пенкалото, Секое атрактивно пенкало обезбедува непречено искуство со пишување. Висококвалитетното црно мастило брзо се суши, а целосната, чиста врвка гарантира дека нема скокање, размачкување или истекување додека пишувате. Со нивниот стилски и сигурен дизајн, тие додаваат сјај на вашето пишување и ви помагаат да дадете изјава. подготвивме вкупно 8 парчиња кристални пенкала и 8 парчиња заменски полнења за вас во пакувањето; изобилното количество може да ги задоволи вашите барања за употреба и замена во секојдневниот живот, а исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели. Соодветната големина одговара на повеќето луѓе и ви обезбедува повеќе избори за складирање; Можете да ги ставите во џебовите, торбичките со пенкало, торбите без да заземате премногу простор кога излегувате или одите на патување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи