.

.

New
Кошница За перење Симпатична Мачка Сирена Склоплива Перална За Перење Водоотпорна Торба За Валкана Облека што Може Да Се Преклопи Со Рачки Пренослива Корпа За Скл?

Кошница За перење Симпатична Мачка Сирена Склоплива Перална За Перење Водоотпорна Торба За Валкана Облека што Може Да Се Преклопи

DEN 527.84

Стока
Во продавницата

Димензија : 12,6 x 11 x 22,7 Инчи (32 x 28 x 57,5 см), 50l голем капацитет. Материјал : попречувачите за перење се изработени Од оксфордска ткаенина со внатрешен јп слој, што за да се постигне ефект на лесен, водоотпорен, лесен за сушење и издржлив. Рачките се дизајнирани со армирано поврзување, така што тие нема да се скршат кога ќе ја подигнете пречката за перење. Издржливите и удобни рачки можат да држат поголема тежина. Повеќекратна употреба : може да складира домашен текстил, складирање играчки,корпа за играчки, кутија за играчки, детска пречка,корпа за перење, складирање на производи за бебиња, складирање на производи за домашни миленици, складирање кампањи, расадници за бебиња, помошна просторија и шопинг, основни работи за кампување. Склопувачки Кога не се користи, можете брзо да ја преклопите корпата за перење во рамна состојба за складирање. Практичните рачки го олеснуваат носењето и движењето насекаде, што е совршен избор за патување или семејно складирање. 100% Гаранција За Задоволство : Ако воопшто не сте задоволни со вашиот производ, ние обезбедуваме замена или враќање на средствата. Сите прашања, ние одговараме на е-пошта во рок од 24 часа.Обезбедете ја најдобрата услуга за вас!. Повеќенаменска корпа за перење : 1, Што се Користи како складирање облека, складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање залихи за бебиња, складирање торби и материјали за миленичиња, како и организатор за облека, јоргани, чаршафи, крпи, кукли за играчки, крпи, чорапи, долна облека, сарафани и така натаму. 2, Одлично За расадник, детска соба, перална, студентски дом, игротека, занаетчиска соба, бања, спална соба, тоалети, оставата, чајната кујна итн. Предност : 1.Склопувачки Дизајн : корпата за Перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор.Лесен И Цврст И Издржлив за долготрајна употреба. 2.Посилни рачки : Рачките се дизајнирани со армирано поврзување, така што тие нема да се скршат кога ќе ја подигнете пречката за перење. Издржливите и удобни рачки држат поголема тежина. 3.Украсете ја вашата дневна соба : Не паѓајте во навика да ги фрлате алиштата на подот, соодветна големина за повеќето ситуации. Организирајте ја вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја просторија што има неред.Нашите корпи за перење што се преклопуваат се дизајнирани беспрекорно да се вклопуваат во секој декор. Совети за перење : не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи