.

.

New
Фалер 180969 2 Ниво премини

Фалер 180969 2 Ниво премини

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Автентичен дизајн и квалитет од Паѓач. Бродови Од Сад. Вистински-на-живот детали. За модел воз распоред и диорами. Фалер 180969 2 Ниво Премини Категорија : железнички технички згради ПЕРИОД III : 1946-1977.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи