.

.

New
Хитачи 323345 Водич БАР КМ12СЦ КМ12ВЦ

Хитачи 323345 Водич БАР КМ12СЦ КМ12ВЦ

DEN 47.68

Стока
Во продавницата

Алатките За Напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт. Исто е и со големи алатки, само со ново име. Дизајниран според највисоките стандарди. Ригорозно Тестирани и за перформанси и за издржливост. Секој додаток На Хитачи е дизајниран според највисоките стандарди и е ригорозно тестиран и за перформанси и за издржливост. Хитачи е лидер во истражување и развој на електрични алати и постигна многу први во индустријата за електрични алати. Денес, Хитачи ја продолжува традицијата на иновации и инженерство со нови функции, покрај класичниот квалитет.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи