.

.

New
Потрагата на грејс: Да Фати Крадец На Уметност 4-Пакет

Потрагата на грејс: Да Фати Крадец На Уметност 4-Пакет

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Како Прикриен П.Ставете ги вашите вештини за скриени предмети на тест за да ги зачувате светските уметнички богатства во Ова Специјално Издание На Потрагата На Грејс : Да Фатите Крадец На Уметност и да добиете 3 дополнителни игри со глобус за една неверојатна цена!. Ќе му помогнете На Алекс да ги реши мистериозните злосторства додека започнува своја детективска агенција! Истражете ги свежо откриените сцени на злосторството во оваа шармантна детективска приказна слична на ноар. и гурманија - сето тоа за една неверојатна цена! Во Потрагата На Грејс : За Да Фатите Крадец На Уметност, ќе излезете да запрете банда крадци на уметност пред да ги украдат најпроценливите уметнички богатства во светот, вклучувајќи Ја И Мона Лиза! Како Грејс, мора да ги здружите силите со полицијата за да ги пронајдете сликите и да го запрете злобниот мозок зад овие грозоморни злосторства. Користете ги вашите прекрасни вештини За Скриени Објекти за да ја разбиете мистеријата пред времето да истече Во Мистериозното Крстарење! Како Прикриен П. Откривате дека имате друштво од натприроден вид на бродот кога сите други патници мистериозно исчезнуваат на Мистериозното Крстарење. Во Потрагата На Грејс-За Да Фатите Крадец На Уметност, мора да запрете банда крадци пред да ја украдат Мона Лиза и други бесценети уметнички дела од целиот свет. Станете најбараниот готвач во градот во Гурманија!. Кога најдобрата пријателка На Грејс, Клои, е киднапирана од измамниците, ќе мора да ги преземете сите ваши истражни вештини во акција за да ја спасите додека престапниците скокаат од грабеж до грабеж, оставајќи празни уметнички галерии и индиции во пресрет! Авантурата на отворено море добива сосема ново значење кога ќе освоите бесплатен билет за првото патување на Морскиот Ветер, најдобриот брод за крстарење некогаш изграден. Најдете индиции за да го пробиете случајот и да ги фатите измамниците. Меѓутоа, еднаш на море, откривате дека имате друштво од натприроден вид на бродот кога сите други патници мистериозно исчезнуваат. Најдете индиции за да го пробиете случајот и да ги фатите измамниците. Исечете и исечкајте го патот до врвот на гурманскиот синџир на исхрана во оваа хранлива игра Со Скриени Предмети! Се искачи на скалата на конкурентна готвење, од едноставна брза храна пржење на вешти суши режење! Земете ги рацете на бушели на корисни надградби на патот за да си дадете епикурејска предност над вашите противници. Ставете ги вашите вештини за скриени предмети на тест за да ги зачувате светските уметнички богатства Во Потрагата На Грејс : Да Фатите Крадец На Уметност и да добиете 3 дополнителни игри со глобетротирање - Мистериозно Крстарење, Прикриено П. Во гурманија, исечете и исечкајте го патот до врвот на гурманскиот синџир на исхрана за да станете најбараниот готвач во градот во оваа хранлива игра Со Скриени Предмети!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи